Home / Aktuality / Merkur – Korea…

Merkur – Korea…

Na vědomost se dává, že probíhají poslední přípravy a úpravy, aby naše nové muzeum 11. slp a letiště Žatec mohlo spatřit světlo světa…

 

O autorovi Pytlak

Nec diem, nec horae...

Další články

Letecké muzeum Monino

Letecké muzeum Monino

2 komentáře

  1. Jirka Klíma

    Přátelé mohu Vám sdělit, že jsem se zůčastnil dosavadních všech probíhajících přípravných prací našeho „stánku“,který zde bude jako věčná památka na bývalé letiště Žatec-Korea. Jak mi bylo naznačeno mohl bych ve zmíněném objektu pěčovat o veškeré zde umístěné a vystavované exponáty a věci. Předpokládám, že po náležitém projednání výborem a schválení členskou základnou našeho společenství mi bude toto umoženo. Dík předem za důvěru všem. J.K.v.v.

  2. Jirka Klíma

    Vážení přátelé a kamarádi ! V minulém týdnu v den památky zesnulých jsem navšítivil hřbitov v Žatci a zde uctil pietu mého bývalého velitele pluku plk. ing. Františka Rypla a současně i náčelníka pracoviště oddělení STS-STO kpt Drahomíra Vrány, kde jsem tehdy byl jako voják základní služby. V mém bydlišti Lounech na hřbitově pieta u památníku Jožky Polončíka s přihlédnutím k tomu, že se jednalo o příslušníka 11.slp. Žatec-Korea.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA *